Nota prawna i prawa autorskie

Nota prawna

Wszystkie treści, które zostały zamieszczone na stronie fit-prostata.pl są rozpowszechnione pod kątem subiektywnej oceny i poparte wartościami dobrych intencji. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane na naszej stronie artykuły były stworzone w oparciu o najwyższą jakość merytoryczną, realne badania środowiska naukowego i publikacje szanowanych instytucji akademickich oraz lekarskich. Treści publikowane w obrębie portalu dedykowane są dla osób, które chcą nabyć oraz poszerzyć wiedzę na temat swojego zdrowia. Należy jednak pamiętać, że informacje zamieszczone na stronie fit-prostata.pl nie mogą być interpretowane jako profesjonalna porada lekarska.

Administracja portalu portalu fit-prostata.pl nie ponosi odpowiedzialności cywilnej za ewentualne szkody powstałe w wyniku korzystania z informacji zamieszczonych na stronie.

Wszelkie wątpliwości dotyczące stanu zdrowia powinny zostać skonsultować ze specjalistą, a ewentualne formy leczenia i profilaktyki dokładnie omówione podczas specjalistycznej konsultacji.

Prawa autorskie

Treści rozpowszechnione na stronie fit-prostata.pl są uwarunkowane przepisami prawa własności intelektualnej oraz podlegają prawom autorskim. Z tego względu nie należy ich publikować, kopiować oraz rozpowszechniać bez zgodny portalu fit-prostata.pl

Dozwolone jest cytowanie oraz linkowanie do artykułów zamieszczonych w obrębie witryny.